אחות פרטית בכל הארץ

אחות מוסמכת להשגחה, טיפול ותמיכה בבית המטופל

שירות אחות פרטית מוסמכת בכל רחבי הארץ, השירות כולל השגחה פרטית בהתאם לצורך (יום, לילה, 24 שעות), טיפול רפואי בהתאם לצרכי המטופל וההנחיות הרפואיות, לקיחת מדדים, מתן זריקות וסיוע סיעודי בסיסי. השירות ניתן בבית המטופל או בבית חולים לאחר ניתוח / לאחר לידה. השירות ניתן ע"י אחיות בעלות הכשרה, ניסיון וגישה נכונה מול מגוון רחב של אוכלוסיות ומטופלים.

תוכן עניינים

ערים

א

ב

ג

ד

ה

ו

ז

ח

ט

י

כ

ל

מ

נ

ס

ע

פ

צ

ק

ר

ש

ת

הצורך באחות פרטית עולה לרוב במקרים בהם משפחתו או קרוביו של המטופל לא יכולים לשהות לצד המטופל מסיבות שונות או כי יש צורך חיוני כי גורם רפואי מוסמך ישגיח עליו וידאג לצרכיו הרפואיים. האחות המוסמכת מגיעה רעננה למשמרת, דבר חיוני בייחוד כשמדובר בהשגחה בשעות הלילה ותדאג לדווח למשפחה על מצב המטופל בסיומה.

היתרונות של שירות אחות פרטית

מה כולל השירות?

האחות מספקת מעטפת שירות מלאה בהתאם לצרכי הלקוח: אם זה בבית היא תשהה לצידו, תדאג לכל צרכיו הרפואיים אם זה סיוע בניהול ונטילת תרופות, בדיקת מדדים חיוניים, חבישת פצעים, מתן זריקות טיפול בצנתר שתן ועוד. ותספק לו סיוע סיעודי בסיסי הכולל ניידות בתוך הבית ומחוצה לו, ליווי לחדר הרחצה והשירותים ועוד. במקרים בהם המטופל שוהה בבית חולים היא תדאג כי המטופל מקבל את כל צרכיו מטעם הצוות הרפואי במחלקה ותשמש כגורם רפואי נוסף המעניק יחס אישי כשמעבר להשגחה הרפואית היא מעניקה גם תמיכה רגשית.