אחות פרטית

אחות מוסמכת להשגחה, סיוע רפואי כללי ומתן תמיכה רגשית

זקוקים לשירות אחות פרטית? הגעתם אל הכתובת הנכונה: אנו מספקים שירותי אחיות פרטיות מוסמכות לכל מטרה: הן עבור מטופלים קשישים והן עבור מטופלים בכל גיל הנמצאים במצב רפואי המצריך השגחה רפואית צמודה ע"י גורם רפואי, בין אם זה בבית המטופל או בין אם זה בבית חולים לאחר ניתוח, לידה או בכל מצב רפואי רלוונטי אחר. 

השירות ניתן בשעות הלילה ובכל שעות היממה ומאפשר לקרובי המטופל להיות סמוכים ובטוחים כי הוא מטפל נמצא בידיים טובות והוא מקבל את צרכיו הרפואיים ע"י האחות שלצד הסיוע הרפואי דואגת לספק סיוע סיעודי בסיסי וכן מספקת תמיכה רגשית כשהאחיות שלנו מנוסות במתן שירות עבור מגוון רחב של אוכלוסיות הן מבחינת גיל ומין והן מבחינת המצב הרפואי.

תוכן עניינים

באילו מקרים נזדקק לשירות אחות פרטית?

השירות רלוונטי בכל מצב בו מטופל זקוק להשגחה רפואית צמודה הכוללת מעקב, בדיקות וטיפול רפואי במידת הצורך. שימוש נפוץ בשירות הוא במקרים בהם אין באפשרות המשפחה הקרובה של המטופל לשהות לצידו 24/7 / בשעות הלילה או כי עולה הצורך כי לצידו תשהה אחות בעל ידע רפואי לשם סיוע בפן הרפואי וכן לתת מענה רפואי בשעת חירום.

היתרונות של שירות אחות פרטית מוסמכת

יחס אישי

התאמת אחות לסוג המטופל ומתן מענה אופטימלי לכל צרכיו האישיים

השגחה רפואית מקצועית

בניגוד למטפלת סיעודית או השגחה של קרובי המטופל האחות תדאג לספק מענה רפואי מלא

סיוע סיעודי בסיסי

סיוע בצרכים סיעודיים בסיסים של המטופל אם זה בניידות, ליווי לתורים, בדיקות ועוד.

תמיכה רגשית

בנוסף להשגחה וסיוע רפואי, האחות המנוסה קשובה למטופל ומעניקה לו תמיכה רגשית.

אחות פרטית לכל מצב וצורך

אחות פרטית לבית

במסגרת השירות בבית האחות תספק השגחה צמודה ותדאג לכל הצרכים הרפואיים של המטופל. זה כולל בדיקות שונות, כמו בדיקות סימנים חיוניים, טיפולים שונים כמו טיפול בפצעים, זריקות, ניהול תרופות, טיפול בכאב, סיוע סיעודי בסיסי ומעקב כללי אחר המצב הרפואי ומתן טיפול מתאים או התרעה בפני המשפחה על צורך בבדיקות מקיפות / הפניה לגורם הרפואי הרלוונטי לשם אבחון מקיף ובמידת הצורך שינוי באופן הטיפול.

אחות פרטית לבית חולים / לאחר ניתוח

\במסגרת שירות זה האחות תגיע לבית החולים ותשהה לצד המטופל (לרוב בשעות הלילה אך לא רק) ותעניק לו יחס אישי, דבר חיוני עבור מטופלים במצבים רפואיים רגישים הזקוקים לסיוע צמוד. בתי החולים הציבוריים הם במקרים רבים עמוסים מאוד ולצוות הרפואי קיים קושי להעניק למטופל שירות מיטבי וכאן נכנסת לתמונה האחות הפרטית אשר תוודא כי המטופל מקבל את כל צרכיו הרפואיים וכן את כל מה שהוא נזקק לו (אם זה מיטה נוחה, כלי מיטה, תזונה נכונה) על מנת להעביר את השהיה בבית חולים בצורה המיטבית. האחות גם תדאג להתריע באופן מיידי על שינויים חריגים במצב הרפואי ותהיה אשת הקשר מול הצוות של המחלקה.

אחות פרטית בלילה

שירות האחות הפרטית נפוץ מאוד בשעות הלילה, האחיות במשמרות אלה מגיעות רעננות ומעניקות למטופל השגחה רפואית מיטבית, בין אם זה בבית חולים או בבית המטופל. השירות מאפשר לבני המשפחה לנוח ולהמשיך בשגרת היומיום כשהאחות תספק את ההשגחה הנדרשת בלילה. שירות זה נפוץ גם בקרב הורים טריים כהשגחה על תינוק בשעות הלילה או כשירות סיוע עבור נשים לאחר לידה הזקוקות לתמיכה רפואית (כולל הדרכות וטיפים שונים, להנקה, החתלה וכו') ורגשית כאחד.

אחות סיעודית

אחות פרטית סיעודית זוהי אחות שמעניקה שירות שהוא גם רפואי וגם סיעודי כשיש לה את הניסיון כמטפלת סיעודית. לצד כל הסיוע הרפואי היא תדאג לסייע בפו הסיעודי הכולל סיוע בניידות בתוך הבית ומחוצה לו, סיוע בהלבשה, האכלה, החלפת טיטולים, רחצה וכל צורך סיעודי אחר. 

סיוע והקלה לבני המשפחה

השירות מסייע  ומקל באופן משמעותי על בני המשפחה שלעיתים אין באפשרותם לשהות לצידו (אם זה מפאת מרחק, מצב בריאותי או כל סיבה אחרת) או להעניק לו מענה מיטבי הכולל סיוע והשגחה רפואית. האחות המוסמכת והמיומנת בהשגחה וגישה לכל סוגי המטופלים תעניק למשפחה שקט נפשי ותעדכן בכל שינוי רפואי ודבר המצריך דיווח הנוגע למטופל. 

מה כולל שירות אחות רפואית פרטית?

השגחה רפואית צמודה

דאגה לכל הצרכים הרפואיים, אבחנה בכל שינוי רפואי והתמודדות במצבי חירום, תוך מתן עזרה ראשונה מיידית.

בדיקת סימנים חיוניים

אומדן של סימנים חיוניים כגון: לחץ דם, קצב נשימה, דופק, טמפרטורה חולה והתייבשות, זאת על מנת לוודא שאין חריגה במצב הבריאותי ובמידה וישנו להעניק לו טיפול מיידי / להפנות להמשך טיפול מול הגורם הרפואי הרלוונטי.

ניהול תרופות

ניהול תרופות – האחות תקבל מידע מהמשפחה / גורם רפואי אודות הטיפול התרופתי של המטופל, אם זה סוג התרופות, מינון וזמני צריכה. האחות תדאג להזכיר למטופל לקחת את התרופות המתאימות בזמן ובמידת הצורך תסייע לו בנטילת התרופה.

טיפול וחבישת פצעים

במקרים בהם המטופלים סובלים מפצעים שונים בין אם כתוצאה מניתוח או לאחר פציעה האחות תדאג להעניק טיפול יסודי, תחבוש את הפצעה בצורה מקצועית תוך שמירה על היגיינה ומניעה של התפתחות זיהום מקומי. לצד הטיפול היא תעניק גם הדרכה למטופל / לצוות המטפל על הליך חבישה נכונה במידה וניתן לבצע זאת באופן עצמאי. האחות גם תדע לזהות התפתחות של פצעים שונים ואת החומרה שלהם ובמידת הצורך תפנה לטיפול של רופא מומחה. 

מתן זריקות

האחיות שלנו מוסמכות למתן זריקות מכל סוג, זאת בהתאם להנחיה הרפואית של הרופא המטפל, בין אם זה במסגרת טיפול קבוע או חד פעמי. בין סוגי הזריקות הניתנים ע"י האחות: זריקות תת עוריות (לסכרת, דילול דם ועוד), זריקות קלקסן (דילול דם), זריקות ויטמינים, טיפולים לוריד (כולל בדיקות דם), הזרקת אינסולין לטיפול בסוכרת מסוג 2, הזרקת הורמונים ועוד.

השגחה רפואית צמודה

האחיות שלנו מוסמכת למתן זריקות מכל סוג, זאת בהתאם להנחיה הרפואית של הרופא המטפל, בין אם זה במסגרת טיפול קבוע או חד פעמי. בין סוגי הזריקות הניתנים ע"י האחות: זריקות תת עוריות (לסכרת, דילול דם ועוד), זריקות קלקסן (דילול דם), זריקות ויטמינים, טיפולים לוריד (כולל בדיקות דם), הזרקת אינסולין לטיפול בסוכרת מסוג 2, הזרקת הורמונים ועוד.

טיפול בסטומה

השירות כולל טיפול חלקי או מלא (החלפת שקית של הפרשות הצואה והשתן וטיפול כללי במכשור הייעודי)

טיפול בצנתר מרכזי

טיפול בצנתר מרכזי (החלפה ובדיקה) אשר דרכו המטופל מקבל הזנה והעברה של נוזלים.

אינפוזיה - עירוי נוזלים בבית

החדרת של הצינורית בצורה יסודית וחיבור של שקית הנוזלים עם התרופה המתאימה. במידת הצורך ניתן לבצע מתן נוזלים ע"י טיפול בעירוי תת עורי.

טיפול בצנתר פיק ליין (Picc Line)

חיבור לצנתר אשר מוחדר לכלי גם גדול ומגיע עד לאזור הלב בצורה יסודית. זאת,  תוך הקפדה על היגיינה, הזלפה של התרופה הנדרשת, תחזוקה הכוללת שטיפה עם הפרין בסיום האינפוזיה והחלפה בזמן של הצנתר, סט האנטיביוטיקה וכן החלפת החבישה.

אינפוזיה - עירוי נוזלים בבית

חיבור לצנתר אשר מוחדר לכלי גם גדול ומגיע עד לאזור הלב בצורה יסודית. זאת,  תוך הקפדה על היגיינה, הזלפה של התרופה הנדרשת, תחזוקה הכוללת שטיפה עם הפרין בסיום האינפוזיה והחלפה בזמן של הצנתר, סט האנטיביוטיקה וכן החלפת החבישה.

טיפול בצנתר שתן (קטטר)

עבור מטופלים אשר אינם יכולים להטיל שתן באופן טבעי ועצמאי. הקטטר הם צינורות החודרות לשלפוחית השתן לשם ניקוז השתן ופועלות בצורה המדמה את פעולת הטלת השתן הטבעית. האחות מסייעת החדרת הקטטר באמצעות טכניקה יעילה, דואגת כי התהליך יתבצע בצורה היגיינת, שהקטטר מחובר באופן תקין וכן דואגת לבצע את ההחלפה בזמן המתאים.

אק"ג

אק"ג – ביצוע תרשים אק"ג לשם קבלת מידע אודות המצב הפיזיולוגי של הלב וזיהוי הפרעות כלשהן בעת מנוחה או מאמץ. השירות רלוונטי למקרים בהם עולה הדרישה לתרשים מטעם חברת ביטוח, בית חולים, בית משפט, רופא מטפל וכו'. התרשים לא ניתן במקרים של כאבים בחזה בהם יש לפנות לרופא המטפל לשם אבחון וטיפול מעמיק.

טיפול בזונדה (הזנה אנטרלית)

במקרים בהם יש צורך להזין ולהאכיל את המטופל דרך צינורית האכלה מיוחדת. האחות תספק טיפול מלא בזונדה הכולל החדרה של הזונדה בצורה מקצועית תוך הקפדה על מיקום נכון, תזמון נכון בהתאם למצבו של המטופל, שמירה על היגיינה בדגש על אזור ההחדרה של הזונדה, החלפת ציוד ההזנה בזמן ווידוא כי תמיסת ההזמנה נשמרה בקירור.

בדיקת הוספיס

​בדיקת הוספיס – השירות כולל טיפול כללי, זריקת מורפיום ודאגה לניקיון המטופל וסביבתו.

טיפול חוקן

טיפול חוקן – טיפול בחוקן עבור מטופלים הסובלים מנפיחות, עצירות וכאבי בטן. טיפול בכל סוגי החוקן ע"י אחות מוסמכת בהתאם להמלצת הרופא.

הדרכות רפואיות

בזמן שהותה האחות תספק טיפים והדרכות שונות, הרלוונטיים הן למטופל והן לבני המשפחה על מנת לסייע בתהליך השיקום וההחלמה. הדרכות אלה כוללות הנחיות תזונה, טיפים להורים טריים במקרים בהם הוזמן שירות להשגחה רפואית עבור תינוקות, טיפים לחבישת פצעים וטיפולים בסיסיים שאינם מצריכים הסמכה רפואית וכן ניהול והתמודדות מיטבית עם מחלות, כאבים ומצבים בריאותיים שונים.

סיוע סיעודי בסיסי

האחיות הפרטיות דואגות לספק סיוע סיעודי בסיסי בדגש על ניידות, קימה מהמיטה לכסא, הלבשה, שטיפת פניים וידיים וכדומה.

תמיכה רגשית

תמיכה רגשית – מעבר לפן הרפואי והפיזי, האחות תדאג לחזק את תחושות הבטחון של המטופל ולסייע לו בפן הרגשי. כמו כן, במידה והאחות מזהה מצבים חריגים במצב הנפשי של המטופל היא תדע להתריע זאת בפני המשפחה ולהמליץ גם על שקילת טיפולים נפשיים / פסיכולוגיים. במקרים רבים, התמיכה של האחות היא לא רק עבור המטופל אלא גם עבור המשפחה שלעיתים נמצאת בסטרס בגלל המצב של יקיריהם (כשלעיתים המצב הרפואי נגרם במפתיע וללא הכנה מוקדמת) והיא תדאג להרגיע, לחזק את המשפחה ולתת להם את התחושה כי המטופל וגם הם נמצאים בידיים טובות.

סביבה היגיינית ובטוחה

בין אם השירות ניתן או בבית החולים (סביבה שהיא כר פורה להידבקויות והתפתחות זיהומים ומחלות) האחות תוודא כי המטופל נמצא בסביבה סטרילית, כשהיא גם תדאג לחיטוי הידיים שלה ושימוש במסכה רפואית וכפפות סטרילויות במידת הצורך בעת ההשגחה הרפואית. כמו כן, האחות תוודא כי המטופל נמצא בסביבה בטוחה ואין בסביבתו גורמים מסכנים, אם זה גישה נוחה שתמנע היתקלות ומעידה של המטופל, עלטה או אור חזק / רעש שעלולים להטריד את מנוחתו או לגרום אף למצבים של בלבול חריף בקרב קשישים לאחר ניתוח.

החזר מקופת החולים

מידע אודות גובה ההחזר ומספר ימי הזכאות בקופות החולים במקרים של פניה לשירות של אחות פרטית. הטבלה מעודכנת לתחילת 2024.

קופת חוליםמספר ימי זכאותהסכום שנקבל מהביטוח
כללית 3עד 10 ימיםהחזר בגובה של 85% מהשירות ועד 412 ₪ לכל יום / לילה
Maccabiעד 8 ימיםהחזר בגובה של 85% מהשירות ועד 510 ₪ לכל יום / לילה
מאוחדת-לוגועד 8 ימיםהחזר עד 75% מעלות השירות ועד לגובה של 100$ לכל יום / לילה
לאומית 34עד 10 ימיםבעלי ביטוח זהב: החזר של 450 ₪ ליום / לילה. בעלי ביטוח כסף: החזר של 400 ₪ לכל יום / לילה.

למה לבחור בשירות שלנו?

  שירות הניתן על ידי אחיות מוסמכות ומנוסות

  מטפלים מזה שנים עם מגוון רחב של אוכלוסיות מטופלים

  סיוע רפואי לצד תמיכה נפשית

  זמינות מלאה 24/7 ומתן שירות בכל רחבי הארץ