אחות פרטית לבית

אחות מוסמכת להשגחה, טיפול ותמיכה בבית המטופל

שירות אחות פרטית מוסמכת בבית המטופל, שירות הזמין 24/7, למספר שעות / לילה. במסגרת השירות האחות תדאג להעניק למטופל השגחה צמודה במסגרתה היא תבצע בדיקות, לקיחת מדדים וטיפולים רפואיים בסיסיים במסגרת הכשרתה וסמוכתה. מדובר בשירות הנותן מענה מקיף לצרכי המטופל ומאפשר לבני המשפחה להמשיך בשגרה היומית בידיעה שהוא נמצא בידיים טובות.

תוכן עניינים

באילו מקרים נצטרך להיעזר בשירות אחות בבית?

שירות אחות פרטית שכיח במקרים בהם המטופל (לרוב מדובר באוכלוסייה קשישה אבל לא רק) זקוק להשגחה רפואית, בין אם זה אחרי ניתוח, מחלה או מצב רפואי כרוני המצריך השגחה צמודה. זאת, בזמנים כשאין בידי המשפחה אפשרות לשהות לצד המטופל או אם יש צורך גבוה בסמכות בעל ידע רפואי שתישהה לצידו. האחות תיתן מענה רפואי מלא ותדאג לדווח לבני המשפחה על כל שינוי במצב של המטופל ותדע להתמודד היטב במצב חירום.

היתרונות של שירות אחות פרטית בבית

יחס אישי

אנו נדאג להתאים לסוג המטופל אחות מוסכמת אשר תיתן מענה אופטימלי לכל צרכיו האישיים

השגחה רפואית מקצועית

בניגוד למטפלת רגילה או השגחה של בני המשפחה האחות תדאג לספק מענה רפואי מלא

סיוע סיעודי בסיסי

סיוע בצרכים סיעודיים בסיסים של המטופל אם זה בניידות, ליווי לתורים, בדיקות ועוד.

תמיכה רגשית

בנוסף להשגחה וסיוע רפואי, האחות המנוסה קשובה למטופל ומעניקה לו תמיכה רגשית.

מה כולל שירות אחות פרטית לבית?

השגחה רפואית מלאה – האחות תהיה צמודה למטופל בכל זמן שהותה בבית. היא תדאג לכל צרכיו הרפואיים של המטופל ותדע להבחין בכל שינוי המצריך טיפול או פניה לגורמים רפואיים בכירים יותר. כמו כן, במצבי חירום היא תדע לתפקד היטב, לספק עזרה ראשונה מיידית, לצד פנייה למד"א ועדכון בני המשפחה.

בדיקת מדדים חיוניים – האחות תבצע מעקב שוטף של מדדים חיוניים: לחץ דם, דופק, קצב נשימה, טמפרטורת גוף, רמת סוכר ועוד.

ניהול תרופות – במקרים בהם המטופל לוקח תרופות רבות בזמנים שונים, האחות תדאג לבצע סידור תרופות שבועי ותוודא כי המטופל נוטל את התרופות הנכונות ובזמן המתאים. כמו כן, האחות תסייע בנטילת התרופות במידת הצורך ותבדוק אם ישנן תופעות לוואי חריגות ולא צפויות.

טיפול רפואי כללי – הענקת טיפול רפואי בסיסי, אם זה סיוע במתן זריקות שונות (ויטמנים, IM להקלה בכאב, זריקות נוגדות קרישה לדילול דם), טיפול בצנתר מרכז המשמש להזנה והעברת נוזלים, החלפה ושטיפה של צנתר שתן, טיפול בסטומה (הליך כירורגי ליצירת פתח בדופן הבטן לניקוז צואה ושתן) באמצעות מכשור ייעודי חבישת פצעים (כולל אבחון מקדים של פצעים וזיהומים) ועוד. 

אחות פרטית לנשים הרות / לאחר לידה – ליווי רפואי ורגשי לנשים הרות / לאחר לידה בבית. האחות תסייע ותדאג לכל צריכה ותספק תמיכה נפשית לפני ואחרי הלידה, תקופה המתאפיינת בשינויים הורמונליים המשפיעים על מצב הרוח.

סיוע בניידות וצרכי סיעוד בסיסיים –  סיוע בניידות, אם זה ליווי לבדיקות רפואיות שונות, טיול בחוץ להרגיש קצת את אור השמש והתרעננות, שטיפת פנים וידיים, הלבשה, האכלה, ליווי לחדר השירותים והרחצה ותמיכה פיזית כללית קלה.

סיוע לבני המשפחה

השירות של האחות מקל באופן משמעותי על בני משפחת המטופל אשר אין באפשרותם לשהות לצידו או לתת לו מענה מיטבי הכולל השגחה רפואית מקצועית. האחות בעלת ההכשרה הרפואית תדאג להסיר את הדאגה מבני המשפחה, תאפשר להם להמשיך בשגרה היומית שלהם ותדאג לעדכן בכל שינוי רפואי ודבר הנוגע למטופל. 

החזר מקופת החולים

בטבלה הבאה תמצאו מידע אודות גובה ההחזר ומספר ימי הזכאות בקופות החולים במקרים של פניה לשירות של אחות פרטית בבית חולים לאחר ניתוח. הטבלה מעודכנת לתחילת 2024.

קופת חוליםמספר ימי זכאותהסכום שנקבל מהביטוח
כללית 3עד 10 ימיםהחזר בגובה של 85% מהשירות ועד 412 ₪ לכל יום / לילה
Maccabiעד 8 ימיםהחזר בגובה של 85% מהשירות ועד 510 ₪ לכל יום / לילה
מאוחדת-לוגועד 8 ימיםהחזר עד 75% מעלות השירות ועד לגובה של 100$ לכל יום / לילה
לאומית 34עד 10 ימיםבעלי ביטוח זהב: החזר של 450 ₪ ליום / לילה. בעלי ביטוח כסף: החזר של 400 ₪ לכל יום / לילה.

למה לבחור בשירות שלנו?

  שירות הניתן על ידי אחיות מוסמכות ומנוסות

  מטפלים מזה שנים עם מגוון רחב של אוכלוסיות מטופלים

  סיוע רפואי לצד תמיכה נפשית

  זמינות מלאה 24/7 ומתן שירות בכל רחבי הארץ